RESTRUKTŪRIZAVIMO PLANO PROJEKTAS

Restruktūrizavimo plano projektas tai dokumentas, kuriame privalo būti išsamiai apibūdinta įmonė, nurodyti finansiniai sunkumai, jų priežastys ir mastas, ekonominės ir teisinės priemonės sunkumams įveikti, verslo planas ir prognozinės finansinės ataskaitos, atsiskaitymo su kreditoriais grafikas, kreditorių nuolaidos, restruktūrizavimo trukmė bei kita Juridinių asmenų nemokumo įstatyme nurodyta informacija. Restruktūrizavimo plano projektas pateikiamas teismui inicijuojant restruktūrizavimo bylą, todėl turi atitikti Juridinių asmenų nemokumo įstatymo reikalavimus.

Už restruktūrizavimo plano projekto parengimą atsakingas įmonės vadovas, projektui turi pritarti įmonės akcininkų dauguma.

Nebankrutuok.lt komandos specialistų sukaupta ilgametis įdirbis, rengiant ir tvirtinant restruktūrizavimo planus, sėkmingai užbaigti restruktūrizavimo procesai, leidžia pasidalinta sukaupta patirtimi ir taip padėti tinkamai pasirengti restruktūrizavimo procesui, tinkamai paruošti visus restruktūrizavimo bylos iškėlimui reikalingus dokumentus, atstovauti įmonę derantis su kreditoriais ir t.t.