Nebankrutuok.lt pranešimai


 • Aktualu: griežtėja vadovų atsakomybė dėl pavėluoto bankroto bylos inicijavimo

  Trečiadienis, 11 Sausis 2017

  2017 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujam Administracinių nusižengimų kodeksui, kartu įsigaliojo ir 2016 m. gegužės 19 d. priimtas pakeitimas, kuriuo numatoma atsakomybė juridinio asmens vadovui ar kitiems atsakingiems asmenims ir tokiu atveju, jeigu teismui bus per vėlai pateiktas pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo. Pavėluotas pranešimas užtrauks baudą nuo 1 400 iki 3 000 eurų.

  Šaltinis: www.delfi.lt


 • Tyčinis bankrotas – būdas atgauti skolą ar niekinės išlaidos

  Penktadienis, 25 Lapkritis 2016

  Per pastaruosius porą metų ženkliai išaugo įsiteisėjusių teismo sprendimų pripažinti įmonės bankrotą tyčiniu skaičius. Išskirti pagrindinę tokios tendencijos priežastį sunku, tačiau tokia teismų praktika iš esmės yra gera žinia kreditoriams – toks teismo sprendimas, nors ir dažnai ilgų teisminių procesų pradžia, tačiau yra didelis žingsnis į priekį siekiant asmeninės įmonės vadovų ir akcininkų atsakomybės už žalą kreditoriams.
   

 • Bankrotas ant slenksčio. Kaip jį išprašyti lauk

  Trečiadienis, 16 Lapkritis 2016

  Įmonių kreditoriai, užuot bandę išieškoti skolą įprastiniais būdais, praktikoje dažnai kreipiasi į teismą, kad būtų iškelta bankroto byla įsipareigojimų neįvykdžiusiam skolininkui. Tačiau tai nereiškia, kad įmonė, kuriai keliama bankroto byla, būtinai ir bankrutuos.

   

 • Aktualu! Nuo 2016 m. spalio 1 d.

  Trečiadienis, 02 Lapkritis 2016

  Šaltinis: UAB „Teisinių ir buhalterinių paslaugų centras“
  Nuo 2016 10 01 pridėtinės vertės mokesčio (PVM) mokėtojai gaunamų ir išrašomų PVM sąskaitų faktūrų duomenis privalės registruoti Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (VMI) išmaniojoje mokesčių administravimo informacinėje sistemoje – i.MAS. Duomenys už kiekvieną mėnesį privalo būti užregistruoti iki kito mėnesio 20 dienos. Kitaip tariant, duomenys už 2016 m. spalio mėn. turi būti užregistruoti iki 2016 11 20. 
   
 • Restruktūrizavimas – realus šansas išsaugoti finansinių problemų kamuojamą verslą

  Antradienis, 22 Kovas 2016

  Projekto nebankrutuok.lt specialistai teigia, kad Lietuvoje yra nepakankamai išnaudojamos galimybės restruktūrizuoti su finansiniais sunkumais susidūrusios įmonės veiklą. Tinkamai parengus ir patvirtinus restruktūrizavimo planą, įmonė gali įveikti sunkumus ir tęsti veiklą toliau.

 • Sprendimų atidėliojimas paskutinei minutei – tiesus kelias į finansinį krachą

  Ketvirtadienis, 17 Kovas 2016

  „Creditinfo“ teikiama informacija apie įmonių finansinę būklę rodo, kad didelė įmonių dalis patenka į padidintos rizikos zoną bei susiduria su didesniais ar mažesniais finansiniais sunkumais.


 • I. Četrauskaitė. Svarbiausi bankroto įstatymo pakeitimai aktualūs verslui

  Pirmadienis, 14 Kovas 2016

  Lietuvos Respublikos Seime užregistruotas Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo Nr. IX-216 pakeitimo įstatymo projektas. Projekte numatyti keli bankroto proceso reglamentavimo pakeitimai, iš kurių svarbiausios yra dvi naujienos – keisis turto pardavimo tvarka, o bankrutuojančios įmonės turės galimybę restruktūrizuotis.

   

Puslapis:     «   1  2