AB „Snaigė“ kreipėsi į teismą dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo

Antradienis, 05 Liepa 2022

 

Vienintelė Baltijos šalyse šaldytuvų gamybos bendrovė „Snaigė“, kuri yra netiesiogiai valdoma Rusijos grupės „Polair“, 2022 m. liepos 1 d.  kreipėsi į Kauno apygardos teismą dėl restruktūrizavimo bylos iškėlimo.

Remiantis "Nasdaq" Vilniaus biržoje AB "Snaigė" (toliau - Bendrovė) paskelbtomis naujienomis, 2022 m. birželio 23 d. įvykusiame Bendrovė neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime buvo patvirtinas restruktūrizavimo plano projektas, o 2022 m. liepos 1 d. Bendrovė kreipėsi į teismą prašydama iškelti restruktūrizavimo bylą.

 

Bendrovės restruktūrizavimo planą rengė Nebankrutuok.lt komandos finansų konsultantai UAB "Findep". Džiaugiamės galėdami prisidėti kelyje prie teigiamų Bendrovės pokyčių! 

 

Norime priminti, kad įmonės restruktūrizavimas yra laikinų finansinių sunkumų turinčios įmonės, arba įmonės, kuri finansinių sunkumų gali turėti artimiausiu metu, pertvarkymo būdas, kurio tikslas yra grąžinti skolas kreditoriams, atkurti įmonės mokumą ir išvengti jos bankroto. 

Svarbiausias restruktūrizavimo požymis yra tai, kad restruktūrizavimo proceso metu įmonei yra suteikiama laikina apsauga nuo jos kreditorių (tokiai įmonei negalima areštuoti turto, iškelti bankroto bylos, yra sustabdomas netesybų ir palūkanų skaičiavimas). Kreditoriams naudinga, nes restruktūrizuojama įmonė pagal nustatytą restruktūrizavimo plane tvarką ir terminus gražina kreditoriams skolas ir moka visus einamuosius mokėjimus ir toliau išlieka mokiu klientu. 

 

Plačiau apie Bendrovės restruktūrizavimo procesą:
VERSLO ŽINIŲ portale: https://www.vz.lt/pramone/2022/07/02/snaige-kreipesi-i-teisma-del-restrukturizavimo-bylos-iskelimo
BNS portale: https://www.bns.lt/topic/1912/news/66669523/

 

Su Bendrovės restruktūrizavimo plano projektu galima susipažinti "Nasdaq" Vilniaus biržoje Bendrovės paskelbtose naujienose: https://view.news.eu.nasdaq.com/view?id=bf677d9a6719e3aaaf02659691938ecdd&lang=lt